Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Англійська

Знання англійської мови – один з найкорисніших навиків у сучасному житті, що одразу піднімає статус кожної людини, однак здобути його без сторонньої допомоги доволі важко.

Заняття в школі Study Online вирізняються своєю динамічністю, тому вивчення англійської не буде швидко набридати, як це часто відбувається. Розробки викладачів перетворюють заняття у інтерактивну взаємодію учня з носієм мови, що покращить загальний рівень знань англійської мови і швидко принесе результат.

Програма охоплює усі аспекти англійської мови та буде комплексно розвивати навики школяра: викладач допоможе зруйнувати мовленнєвий бар’єр, занурить у непросту граматику англійської мови та неодмінно розширить словниковий запас. 

Уроки з нами залишать в минулому довгі роздуми над перекладом потрібного слова і підбором правильного часу. Вивчай англійську з нами і нарешті speak English fluently!

Репетитор англійської мови онлайн

Знання іноземної мови розширює горизонти, дозволяє легше подорожувати, шукати цікавішу роботу тощо. З початкових класів більшість шкіл виділяють кілька годин для учнів на вивчення англійської мови. Проте без постійної практики та через обмеженість часу повністю осягнути всі аспекти мови в класі складно.

Грає роль також і схильність дитини до вивчення іноземної мови. Далеко не всім вдається легко та швидко опанувати цей предмет. Саме тому як учням молодших класів, так і майбутнім випускникам школи інколи потрібен репетитор англійської мови онлайн. Заняття віч-на-віч із кваліфікованим спеціалістом дозволяють покращити розуміння граматики, зруйнувати мовний бар’єр, підготуватись до подальших екзаменів та ЗНО.

На що спрямовані заняття з англійської мови

Навчання може бути цікавим та продуктивним. Ми комплексно підходимо до викладання англійської мови дітям та працюємо з усіма учнями:

  1. Молодшої школи. Тут навчання частіше відбувається у формі гри: через вивчення руханок, віршів та пісень дітям вдається запам’ятати правила використання слів та введення їх у речення.
  2. Середньої школи. Період середньої школи – це ідеальний час для того, аби максимально розширити словниковий запас та опанувати базову граматику англійської: розібратися з часами, їхнім узгодженням, правилами побудови речень тощо.
  3. Старшої школи. Якщо учень обирає пов’язати своє життя з іноземною мовою або планує здавати її на ЗНО, потрібна додаткова підготовка – шкільної програми точно буде недостатньо.

Чому варто обирати саме Study Online?

Якщо оголошення «шукаю репетитора» не принесли результату, спробуйте заняття зі спеціалістом з Study Online. Це платформа для пошуку репетитора з різних предметів, у тому числі й з англійської мови, для учнів різних класів. В нашій команді – досвідчені та кваліфіковані фахівці, які викладають іноземні мови в школах та університетах. Обираючи саме Study Online, ви маєте можливість оцінити усі переваги платформи:

  • індивідуальний підхід до кожного учня – репетитор попередньо дізнається рівень знань, щоб зрозуміти: на яких темах зробити акцент;
  • сучасний підхід до вивчення іноземної мови – фахівці використовують новітні методики, цікаві платформи таким чином, аби навіть складні теми стализрозумілими;
  • кожен викладач прописує програму, що охоплює всі аспекти англійської мови: учні вивчають граматику, покращують свій словниковий запас, відпрацьовують навички мовлення тощо;
  • заняття англійської відбуваються онлайн, тобто у комфортній для учня домашній атмосфері у зручний час.

Щоб розпочати онлайн уроки англійської мови, відправте заповнену заявку. Ми швидко опрацюємо її та передзвонимо для уточнення всіх необхідних деталей. Вивчення іноземної мови – складний та комплексний процес, який, втім, можна зробити максимально цікавим та продуктивним. Після кожного заняття ваші діти будуть дізнаватися щось нове та поглиблювати свої знання англійської мови.