Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Математика

Ми розвиваємо логічне мислення, а не бездумне завчання  формул. Формула забудеться, а вміння думати залишиться назавжди.

Кваліфіковані викладачі в легкій та доступній формі з сучасними прикладами пояснять складні теми, знайдуть прогалини в знаннях та допоможуть їх заповнити. 45 хвилин заняття промайнуть цікаво та поповнять багаж корисними знаннями та навичками

Серед наших учнів переможці Всеукраїнської учнівської олімпіади, Всеукраїнського конкурсу наукових робіт МАН, Всеукраїнського турніру юних математиків

Ми проводимо індивідуальні заняття, з використанням великої кількості різноманітних, цікавих тестових завдань, які виконуються учнем самостійно. Якщо виникають запитання, то вони вирішуються на найближчому занятті. Також велику увагу приділяємо закріпленню матеріалу на практиці у життєвих задачах, цікавих учню.

Молода та дружня команда професійних викладачів чекає на Вас!

Всі викладачі справжні знавці своєї справи, які мають чимало наукових досягнень. Займайтесь  з нами системно та з бажанням і результат не змусить себе довго чекати.

Репетитор з математики онлайн

Один з відомих вчених сказав, що математика – цариця наук. І це твердження легко пояснюється, адже дисципліна приховує в собі не лише формули та теореми. Вона також помітно покращує логічне мислення, що позитивно впливає на загальний інтелект та розвиток дитини.
Втім, будь-які прогалини з математики, навіть на рівні початкових класів, можуть помітно погіршити засвоєння предмета в майбутньому. Саме тому багатьом учням потрібен репетитор з математики онлайн. Спеціаліст може виявити сильні та слабкі сторони, покращити наявні знання, заповнити усі прогалини та зробити так, що надалі алгебра та геометрія будуть зрозумілими та цікавими.
Якщо за запитом «шукаю репетитора» вам не вдалося знайти кваліфікованого спеціаліста, ласкаво просимо на навчальну платформу Study Online. Ми гарантуємо сучасний та індивідуальний підхід до кожного учня та зібрали на одному сайті команду досвідчених вчителів та викладачів математики, що працюють у школах та університетах.

Коли потрібен репетитор з математики

Онлайн заняття з математики актуальні для учнів початкової школи, а також для тих, кому потрібна підготовка до ЗНО та ДПА. Ми продумали програму таким чином, що вона враховує вікові особливості розвитку дітей. Так, наприклад для учнів молодшої школи інформація подається частково у вигляді гри. Таким чином діти краще сприймають та запам’ятовують нові правила, формули тощо.

Заняття з математики в середній школі спрямовані більше на покращення оцінок та повторення незрозумілих тем. Для учнів старшої школи актуальніше підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та шкільних екзаменів.

  Репетитор з математики потрібен, коли:

  • учень не розуміє предмет, пропустив забагато тем та не може наздогнати програму;
  • учень любить вивчати математику, планує пов’язати свою майбутню професію з цією дисципліною та потребує більш поглиблених знань.

  Чому варто обирати репетиторів з математики на Study Online?

  Дистанційне навчання – зручний спосіб отримання нової інформації та поглиблення знань з різних предметів. Вам не потрібно возити дитину на уроки та забирати звідти. Це помітно заощаджує час та дозволяє навчатися у комфортній домашній атмосфері.

  Головне знайти кваліфікованого репетитора. Фахівці з команди Study Online мають досвід викладання у школах та університетах, знаються на сучасних підходах до вивчення математики, використовують новітні платформи, що заохочують інтерес до навчання та легко пояснюють складні правила.

  Обираючи нас, ви можете розраховувати на:

  • послуги досвідчених кваліфікованих фахівців;
  • індивідуальний підхід до кожного учня;
  • можливість складання індивідуального графіка;
  • унікальність – спеціально розроблені програми, які базуються на нових рекомендаціях методистів та педагогів.

  Study Online – зручний та продуманий сайт для пошуку репетитора. Перетворіть математику з нудного та незрозумілого предмету на щось цікаве та захоплююче. Разом з нашими спеціалістами учні зможуть зрозуміти всі формули, покращити логічне мислення та відпрацювати теоретичні знання на практиці.